Вітання бухгалтера селищної ради Бубряк Олени Василівни!

655.970

12 – го квітня відмічає свій черговий день народження бухгалтер селищної ради Бубряк Олена Василівна. Прийміть щирі і найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на вашому життєвому шляху. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!