Вітання депутата селищної ради, Коструб Юрія Петровича!

bukety-cvety-prazdniki-rasteniya-rozy-20505

12 – го квітня відмічає свій черговий день народження  депутат селищної ради Коструб Юрій Петрович. У день Вашого народження прийміть найщиріші вітання і побажання доброго здоров’я і щастя! Бажаємо, щоб Ваше життя було насичене радісними подіями, його нові сторінки заповнювалися яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами! Від щирого серця бажаємо успіху в Ваших починаннях, твердості у виконанні намічених цілей, підтримки і розуміння з боку колег та близьких людей.