Вітання депутата селищної ради, Софілканич Юрія Васильовича!

33

06 – го квітня відмічає свій черговий день народження депутат селищної ради, Софілканич Юрій Васильович. Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, яскравих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання. Миру, злагоди, шани, любові та достатку у Вашому домі!