Привітання депутата селищної ради, Зірнзак Івана Федоровича!

JfYX1wx9

9 – го квітня відмічає свій черговий день народження, депутат селищної ради Зірнзак Іван Федорович!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження!

У цей радісний для Вас і Ваших близьких день від усього серця бажаємо Вам здоров’я, невичерпної енергії, миру і благополуччя, щоб удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища завжди були з Вами! Нехай Вас ніколи не залишають віра, надія і любов, а роки, які попереду будуть яскравими, наповненими щасливими подіями!