Привітання з днем народження депутата селищної ради, Фесюка Юрія Олеговича!

kviti-DN-1

1-го травня  буде  відмічати  свій черговий день народження, депутат селищної ради Фесюк Юрій Олегович!

Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, душевного тепла і сімейного затишку, справжнього людського щастя, достатку, миру і благополуччя.

Нехай у всіх планах і починаннях Вас супроводжують успіх і перемоги, робота приносить тільки задоволення й щедрі результати.

Нехай Вас оточують турботливі друзі, зігрівають своєю любов’ю близькі та рідні. Хай Боже благословення завжди буде з Вами!