Привітання з днем народження депутата селищної ради, Софілканич Наталії Василівни!

images (1)

5-го травня  буде  відмічати  свій черговий день народження, депутат селищної ради Софілканич Наталія Василівна!

Зичимо творчої наснаги та успіхів у всьому, а головне – здоров’я та щастя в цьому житті. Нехай у справах будуть супутниками енергійність, цілеспрямованість, справедливість та бажання допомогти ближньому. Нехай цей день принесе тільки добрі емоції та яскравий настрій, гармонії в душі і відчуття, що кожен прожитий день є самим щасливим!