Селищна рада вітає з днем народження депутата селищної ради -Кохан Василя Васильовича!

Вітання-з-днем-народження-картинка

Сьогодні 8 – го лютого відмічає свій черговий день народження, депутат селищної ради – Кохан Василь Васильович!.

Вітаємо щиро і сердечно та від усієї душі бажаємо, щоб доля щедро дарувала Вам, радість, щастя, достаток, благополуччя, гарні новини, а роки хай будуть багаті на міцне здоров’я, людську повагу і вдячність за зроблені добрі діла. Хай здійсняться Ваші мрії і плани, успіхів Вам у роботі, миру і злагоди.

Вітання від імені селищного голови Мошак І.І., колективу селищної ради, депутатського корпусу та членів виконавчого комітету.